Seninfikrin.com sizelere diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar. Hemen üye olup fikir almaya fikir vermeye başlayabilirsiniz.
0 oy
Ekonomi kategorisinde (120 puan) tarafından

Ningbo Donghuan Power Technology Co.,Ltd. is a professional China construction power tools and equipments manufacturers, We supply power tools including stringing block,cable roller,conductor gripper,hoisting tackle,gasoline powered winch,hydraulic puller and tensioner,gin poles,cable drum jack and other related tools and machines.Our quality equipments are applicable to foundation construction,tower erection,overhead transmission line stringing equipment,aerial and underground constuction,electical cable and optical fiber construction.Warmly welcome friends to negotiate business!

The professional R & D capability is the premise of product innovation and technological progress. Many products of the group have their own intellectual property rights. They have obtained 6 invention patents, nearly 20 patents on utility models and designs. And many times included in the Ningbo municipal new product trial production plan and the national key new product plan.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
14, Eylül, 2020 Ekonomi kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
6, Ağustos, 2020 Ekonomi kategorisinde umbaravelums (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
680 cevap
28, Ocak, 28 Dini Konular kategorisinde peakablerod (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
21, Ekim, 2020 Günlük Yaşam kategorisinde steelcoilk (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6.8k cevap
14, Ekim, 2020 Eğitim kategorisinde fiberglasheetsk (120 puan) tarafından soruldu
Hoş geldiniz, seninfikrin.com sizelere aklınıza takılan her şey için diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar.
Bir soru sor bağlantısını kullanarak sorularınızı sorun, diğer ziyaretçilerimiz cevaplarıyla fikirlerini belirtsin.

617 soru

385k cevap

2.2k yorum

176k kullanıcı

...