Seninfikrin.com sizelere diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar. Hemen üye olup fikir almaya fikir vermeye başlayabilirsiniz.
0 oy
Bilim kategorisinde tarafından

Strong sauce(pop can) filling and seaming machine Manufacturers

Zhejiang Wei Chi Light Industry Machinery Co., LTD. was established in September 1999. As a professional China Strong sauce(pop can) filling and seaming machine manufacturers and Strong sauce(pop can) filling and seaming machine factory, now our company is mainly engaged in designing and manufacturing filling and seaming machines for beverage, can, milk powder packed by tinplate, aluminum, plastic and paper materials, as well as relevant accessorial products. We undertake such projects as pop can beverage(effervescent and still) production line, ketchup filling and seaming production lines, porridge can production line ,wholesale Strong sauce(pop can) filling and seaming machine etc. After nearly 20 years of efforts, it has developed into plant area of 20000 square meters, more than 9000 square meters standard workshop, with professional and technical employees, annual output value reached RMB 60 million yuan, and users spreading all over the world.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
31, Ağustos, 2020 Ekonomi kategorisinde nylonsheavefactory (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
8, Eylül, 2020 Bilim kategorisinde haraacucoamachine (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
28, Ocak, 28 Bilim kategorisinde aightisaniapo (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
16, Mart, 16 Aşk Hayatı kategorisinde sin47bm (300 puan) tarafından soruldu
Hoş geldiniz, seninfikrin.com sizelere aklınıza takılan her şey için diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar.
Bir soru sor bağlantısını kullanarak sorularınızı sorun, diğer ziyaretçilerimiz cevaplarıyla fikirlerini belirtsin.

613 soru

366k cevap

2.2k yorum

161k kullanıcı

...