Seninfikrin.com sizelere diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar. Hemen üye olup fikir almaya fikir vermeye başlayabilirsiniz.
0 oy
Ekonomi kategorisinde tarafından

Plastic Laundry Basket Mould Manufacturers

Taizhou Huangyan Jtp Mould Co.,ltd is known as one of the best China Plastic Laundry basket mould Manufacturers and Plastic Laundry basket mould factory for plastic household items, such as chair mould, crate mould, bucket mould, medical mould and so on.We have advanced plastic molding process, and our plastic moulds are mainly exported to North America, South America, Europe, Australia and Middle east countries.We use a full range of CNC machining centers, large gantry milling machines, vertical milling machines, CNC engraving Machines, electric spark(EDM), wire-cutters, etc.. We have advanced technology for CAD / CAM / CAE design and rich experiences in plastic mould making. Advanced Plastic Laundry basket mould process makes us to have great ability to manufacture big size moulds, complex moulds, deep-cavity moulds and high precision moulds.

              

1 cevap

0 oy
tarafından
QRHlWJikAcgKoFEz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
21, Eylül, 2020 Eğitim kategorisinde injeclmouldsl (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
15, Eylül, 2020 Güncel Konular kategorisinde portablehose (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
18, Eylül, 2020 Teknoloji kategorisinde astheaseel (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
25, Eylül, 2020 Ekonomi kategorisinde ectoighnser (120 puan) tarafından soruldu
Hoş geldiniz, seninfikrin.com sizelere aklınıza takılan her şey için diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar.
Bir soru sor bağlantısını kullanarak sorularınızı sorun, diğer ziyaretçilerimiz cevaplarıyla fikirlerini belirtsin.

619 soru

399k cevap

2.2k yorum

224k kullanıcı

...