Seninfikrin.com sizelere diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar. Hemen üye olup fikir almaya fikir vermeye başlayabilirsiniz.

Seninfikrin.com Kullanım Şartları

Seninfikrin.com sitesini kullanarak aşağıda belirtilen şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu durumda kullanım şartlarını okumak sizin sorumluluğunuzdadır. Seninfikrin.com önceden haber vermeksizin kurallarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Eğer bu kuralları kabul etmiyorsanız sunulan hizmetlerden faydalanmamanız gerekmektedir.

 • Seninfikrin.com'da yer alan resim, grafik, metin, kodlar ve yazılım dahil olmak üzere tüm içerik Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup SeninFikrin.com'un yazılı izni olmadıkça kopyalanması/diğer sitelerde yayınlanması yasaktır.

 • Sitede sunulan hizmetler garantili olarak sunulmamaktadır. Sistemlerde meydana gelebilecek teknik sorunlar ve benzeri durumlar sonucu data kaybı ve hizmet devamsızlığı gibi durumlar olması durumunda SeninFikrin.com herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 • Seninfikrin.com'da sunulan servisler ücretsiz olup çeşitli kısıtlılıkları bulunabilir.

 • Seninfikrin.com'da yayınlanan içerikler tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmuş olup, Seninfikrin.com'un görüşlerini yansıtmamaktadır. Oluşturulan içerikler nedeniyle Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.

 • Kullanıcılar oluşturdukları içerikler ve/veya yazdıkları yorumlar ile aşağıdaki hususlardan bir veya daha fazlasını ihlal etmemelidir:
  - suç teşkil edecek içerik/yorum/yorum
  - yasal açıdan takip gerektirecek içerik/yorum,
  - tehditkar tutumlar sergileyen içerik/yorum,
  - hakaret, küfür veya iftira içeren içerik/yorum,
  - küçük düşürücü, kaba ifadeler içeren içerik/yorum,
  - ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içeren içerik/yorum,
  - din, dil, ırk ve benzeri ayrımcılık içeren içerik/yorum
  Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya daha fazlasını içeren eylemlerde bulunan kullanıcıların eğer üye iseler üyelikleri kalıcı olarak silinir ve gerekirse kullandıkları IP adresi ile sisteme erişim engellenir. Eğer yasal takip gerektiren durumlar oluşursa savcılık kanalıyla yapılacak başvurularda ilgili kullanıcının mevcut tanımlama bilgileri paylaşılır.

 • Kullanıcıların, yorumlarında veya oluşturdukları tüm içeriklerde kendilerinin veya başkalarının özel iletişim bilgilerini ve çeşitli özel detaylarını paylaşmaları yasaktır.

 • Kullanıcıların, yorumlarında veya oluşturdukları tüm içeriklerde kendilerinin veya başkalarının blog veya web sitesi adreslerini paylaşmaları yasaktır.

 • Kullanıcıların Seninfikrin.com'a üye olurken sağlamış olduğu e-posta adresi aracılığı ile kullanıcılara sistem yenilikleri zaman zaman iletebilir.

 • Bir kullanıcı sadece bir kere üye olma hakkına sahiptir. Birden fazla üyeliği tespit edilen kullanıcıların tüm üyelikleri ve yorumları silinir.

 • Kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler yazım kurallarına uygun olmalıdır. Anket yorum alanlarına yazılan yazılar anket ile ilgili olmalıdır.

 • Seninfikrin.com oluşturulan içerikleri yayınlamama/yayından kaldırma hakkını saklı tutar. İçeriklerin genel yayınlanmama/yayından kaldırma sebepleri aşağıdaki durumlar olabilir ve bunlarla sınırlı değildir;
  - yazım kurallarına uyulmaması,
  - anlam bütünlüğü olmayan ifadeler kullanılması,
  - ahlaki değerlere ters düşen ifadeler içermesi,
  - hakaret, kin, nefret, ayrımcılık ifadeleri içermesi,
  - yasalara aykırı içerik barındırması.

 • Seninfikrin.com yayında bulunan içeriklere erişimi sonlandırabilir/yoruma kapatabilir.

 • Seninfikrin.com'da başka sitelere bağlantılar (linkler) bulunabilir. Bağlantı (link) verilen sitelerin içeriği Seninfikrin.com tarafından sürekli olarak kontrol edilemez. Bu sitelerin içeriğinden Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.

 • Seninfikrin.com zaman zaman içerik odaklı reklam yayınlayabilir. Bu reklamların içerikleri ilgili reklam kuruluşu tarafından belirlenir. Yayınlanan reklamlardan Seninfikrin.com sorumlu tutulamaz.
 • Son güncelleme: 8 Nisan 2019
  Hoş geldiniz, seninfikrin.com sizelere aklınıza takılan her şey için diğer kullanıcılarımızın görüş ve önerilerini alabilmeniz için bir ortam sağlar.
  Bir soru sor bağlantısını kullanarak sorularınızı sorun, diğer ziyaretçilerimiz cevaplarıyla fikirlerini belirtsin.

  619 soru

  399k cevap

  2.2k yorum

  225k kullanıcı

  Bir soru sor:
  ...