Lisansız Kullanım Tespit Edildi. web-ofisi.com Adresine Bildirildi.

Lisansız Kullanım Tespit Edildi. web-ofisi.com Adresine Bildirildi.

Lisansız Kullanım Tespit Edildi. web-ofisi.com Adresine Bildirildi.

Nlp
Telefon
WhatsApp

NLP

  • Marka Kategori : NLP
  • Marka Adı : NLP

1995 yılından günümüze otomotiv sektörüne süspansiyon parçaları imal etmektedir. 2700 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız bünyesinde 50 personel istihdam etmektedir. Çeşitli araç markaları için süspansiyon parçaları üreten firmamız, geniş makine parkıyla, gelen her türlü özel siparişlerin imalatını da yapabilmektedir.
Ağırlıklı olarak süspansiyon sistemleri ve alt parçaları hususunda hizmet veren firmamız, küresel ekonomik krizin etkisini arttırdığı günümüzde, sektördeki ürün tedarik stratejilerinin değişmeye başladığının farkındadır. Artık müşterilerimiz ürünün kalitesinin yanında ekonomik olmasını da istemektedir. İşte bu noktada bizim farkımız ortaya çıkmaktadır. Sektörde kalite ile birlikte en ekonomik çözümleri biz ürünlerimizde sunmaktayız. Bu da bizi diğerlerinden ayırmaktadır. Kendi ürünlerimiz dışında da muhtelif araç gruplarında üretim yapan birçok sanayicimizin 20000’ini aşkın ürünlerini de müşterilerimizin beğenisine en uygun fiyatlarla sunabilmekteyiz.
Şu an hali hazırda 45 ülkeye süspansiyon sistemleri ve alt malzemeleri ihraç etmekteyiz. Ekonominin ve kalitenin birleştiği ürünlerimize talep her geçen gün artmaktadır. Önümüzdeki senelerde hedeflediğimiz yurtdışı pazarlarında daha aktif olmak için gerekli pazarlama planlamaları yapmaktayız. Örneğin tüm dünya tarafından kabul edilmiş, büyük fuarlara katılıyoruz ve dünyanın birçok bölgesinde Pazar araştırması faaliyetlerinde bulunacağız. Şu an için Bulgaristan ve İran’da faaliyet gösteren ve tamamen kendi şirketlerimiz olan satış ve pazarlama departmanları, depolarımızla birlikte bölgesel anlamda hizmet vermekteyiz. Bu bölgelerden gelen talepler kendi araçlarımızla hızla müşterilerimize iletilerek sevkiyat süreleri kısalmakta, müşteri memnuniyeti artmaktadır. Buna ek olarak Romanya’da yakın bir gelecekte kendi satış, pazarlama departmanlarımız ve depomuz faaliyete geçecektir.
Önceden bahsettiğim gibi, en büyük farkımız; müşterilerimiz bizim ürünlerimizi tercih ettiklerinde, hem kaliteyi hem de ekonomik fiyatları tercih etmiş olmaktadırlar. Kaliteli ürünlerimize ulaşımı kolaylaştırmak için farklı bir fiyat politikası geliştirdik ve bu politika çerçevesinde her araç grubuna hem ekonomik hem de kaliteli ürün sunuyoruz.
Ürettiğimiz ürünlerin %90’nını ihraç etmekteyiz. Yurt dışı pazarlarımızda ağırlıklı olarak Kuzey Afrika Ülkeleri, Avrupa, Balkan Ülkeleri ve Ortadoğu yer almaktadır. Bulgaristan ve İran’da bulunan kendi ofis ve depolarımız vasıtasıyla müşterilerimizin istediği ürünler, depolarına kadar götürülerek müşterilerimize teslim edilir. Gerek bu ülkelerdeki satış ve pazarlama departmanlarımız gerekse Istanbul’da fabrikamız bünyesinde bulunan ihracat departmanımız sürekli olarak hedefledikleri bölgelerde Pazar araştırmaları gerçekleştirmektedirler.
Tüm ağırlığımızı ihracat üzerine kurduk. Yurt içinde satış için ise 2013 yılında daha aktif bir organizasyon kurmayı planlamaktayız. Bu yurt içine satış yapmadığımız anlamına gelmiyor fakat şu an için ağırlığımız yurtdışı pazarlar diyebiliriz.
Firmamız sektördeki gelişmeleri her an takip etmektedir. Özellikle Süspansiyon sistemlerinde, sektörün ihtiyaç duyduğu, eksikliğini hissettiği ürünleri ve çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Nlp

Proje ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! 0 555 961 36 42

BİZ SİZİ ARAYALIM